Servis Noktaları

Dilek Makina, Türkiye'nin doğusundan batısına kadar olan bölgelerde bulunan bakım onarım atölyeleri, gezici servisleri ve deneyimli kadrosu ile sektörün en büyük servis ağına sahip lider kuruluştur.

Firmamız , kiraladığı forklift ve istif makinalarına, 7 gün  24 saat bakım onarım garantili olarak hizmet vermekte , müşterilerin ihtiyacı halinde işletme içerisinde veya işletmeye yakın bölgede en kısa sürede servis atölyesi kurmaktadır.

Kiralama dışındaki müşterilerin talep etmeleri durumunda her tip ve her tonajdaki forklift ve istif makinaların, marka göz etmeksizin  komple bakım ve onarımı yapılır,  aşınmış ve arızalı parçaları kaliteli orijinal parçaları ile değiştirilmektedir. Komple revizyonu yapılan forklift ve istif makinaların yük ve sürüş testi yapılmasına muteakip,müşteri lokasyonuna teslim edilmektedir.

Firmamız, servis hizmetleri kapsamında yapılan tüm işlemlerin nedenleri,süreçleri ve maliyetleri servis programları aracılığı ile takip edilmekte,servis hizmeti verilen makinaların durumları detaylı bir şekilde müşterilere sunulmaktadır.

 
   
© Dilek Makina bir DİLEK ŞİRKETLER GRUBU iştirakidir 2012 Her hakkı saklıdır.