Dizel Forklift
Kullanım alanı en yaygın forklift türü Dizel Forklift'lerdir. Ağır yüklerin altına girebilme özelliği nedeni ile kullanım şartları ağır olan işletmeler için idealdir.1 ton ile 45 ton arası yük taşıma kapasitesine sahip olan dizel forklift, 7 metre yüksekliğe kadar kaldırma özelliğine sahiptir. Dizel forklift her türlü ataşman takabilme özelliğine sahiptir. Teknik İstif, istenilen her tip ve özellikte yeni veya kullanılmış Dizel forklift sunmaktadır.

TİP
 
TAŞIMA KAPASİTESİ
 
KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ
Dizel
 
1500 - 45000 kg
 
3300 - 7000 mm

Konteyner Elleçleme Makinaları
Boş ve Dolu konteynerlerin taşımasında kullanılan, 7 ton ile 45 ton arası taşıma kapasiteli, üst üstte 8 konteynere kadar istifleme özelliğine sahip, ihtiyaca göre asansörlü ve teleskopik bom seçenekleri olan, ağır tonajlı makinalardır.
LPG'li Forklift
Havalandırması uygun olan kapalı alanlar ve açık alanlarda kullanılan LPG'li forklift yakıt tasarrufu sağlaması nedeni ile oldukça tercih edilen bir ürünümüzdür. 1 ton ile 15 ton arası yük taşıma kapasitesine sahip olan LPG'li forklift, 7 metre yüksekliğe kadar kaldırma özelliğine sahiptir. LPG'li forklift her türlü ataşman takabilme özelliğine sahiptir. Teknik İstif, istenilen her tip ve özellikte yeni veya kullanılmış LPG'li forklift sunmaktadır.
TİP
 
TAŞIMA KAPASİTESİ
 
KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ
LPG
 
1000 - 15000 kg
 
3300 - 7000 mm
Teleskopik Bomlu Forkliftler
Yoğun ve zor arazi şartlarında çalışabilen, 4 teker çekişli ,forklift çatalı,yükleyici kova vb. değişik özellikte ataşmanlı olarak'ta kullanılabilen, 2,2 ton ile 4 ton arası taşıma kapasiteli,teleskopik bomu 17 mt'ye kadar yükselebilen forkliftlerdir.
Mini Yükleyiciler
Çoklu ataşmanlı kullanma özelliği ile yoğun ve zor arazi şartlarında çalışabilen, 4 teker çekişli, kendi ekseninde 360° hareket kabiliyeti olan, 350 kg. ile 2 ton arası yük kapasitesine sahip, lastikli mini yükleyicilerdir.
Çok Fonksiyonlu Forkliftler
4 Yöne hareket edebilen ve uzun ve geniş yük ve malzemeleri güvenle taşıyan, 2 ton ile 14 ton arası taşıma kapasitesine sahip, 7,5 m.'ye kadar yükselebilen, yandan yüklemeli forkliftlerdir.
 
Elektrikli Forklift
Dar mekanlarda dengeli ve rahat hareket olanağı sağlar.
TİP
 
TAŞIMA KAPASİTESİ
 
KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ
Elektrikli
 
1000 - 15000 kg
 
3300 - 7000 mm

 
   
© Dilek Makina bir DİLEK ŞİRKETLER GRUBU iştirakidir 2012 Her hakkı saklıdır.