Çözümler

Liman Hizmetleri:
Dilek makina, yurt içindeki limanlarlarla ilgili çalışmaları kendi elemanları tarafından yürütmekte , limanın ihtiyaçlarını karşılamak  ve 7 gün 24 saat çalışmaya hazır tutulmasını sağlamak amacıyla yeterli sayıda operatör ve teknik personel istihdam etmektedir. Limanlardaki makina parkının tüm periyodik kontrol ve bakımlarının yapılması , herhangi bir arıza olması durumunda uzman personel tarafından en kısa süre içerisinde müdahale edilerek arızaların giderilmesi sağlanmaktadır. Firmamız, liman hizmetlerininin yerine getirilmesinde ihtiyaç olabilecek forklift ve konteyner elleçleme makinaların kiralamasını ve  satışını yapmaktadır.

   

Akü Kiralama Hizmetleri:
Kiralama yaptığımız müşterilerimizin akülü forkliftleri için yedek aküler en uygun şartlarla kiralanmaktadır. Kiralanan akülerin bakımı ve onarımları da firmamızın servis elemanları tarafından yapılmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunan firmamız, geliştirdiği teknikler ile sektördeki liderliğini koruyarak öncü olmaya devam etmektedir.

 
   
© Dilek Makina bir DİLEK ŞİRKETLER GRUBU iştirakidir 2012 Her hakkı saklıdır.